Negocjacje cen produktów

Negocjacje cen produktów

Dodatek pozwala na negocjowanie cen produktów przez klientów.

Zalogowany na swoje konto Klient, za pomocą formularza, może zaproponować własną cenę produktu z określeniem czy proponowana cena zawiera podatek VAT czy też nie. Po wysłaniu proponowanej ceny, obsługa sklepu w zakładce "Klienci->negocjace cen" może zaakceptować lub odrzucić proponowaną cenę oraz zaproponować własną cenę na wybrany przez klienta produkt. Negocjacje mogą trwać dopóki cena nie zostanie zaakceptowana lub odrzucona. Każda zmiana po stronie administracyjnej sklepu zapisywana jest w bazie danych i widoczna dla administratora w podglądzie przebiegu negocjacji.

Po wprowadzeniu zmiany klient informowany jest o tym drogą mailową. W przypadku, gdy cena produktu proponowana jest przez obsługę sklepu, klient w mailu otrzymuje dwa linki: jeden do akceptacji ceny produktu i drugi do formularza, przez który może zaproponować ponownie swoją wersję cenową. Wszystkie maile wysyłane są w formacie HTML z możliwością załączenia w nich grafiki.

Negocjacje cen nie są dostępne dla produktów z opcjami zakupu (rozmiar, kolor, etc.). Dodatkowo produkty, dla których negocjacje cen mają być dostępne można ustalać w zarządzaniu produktami.

799.00
PLN

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

54.80.208.105